FÓLIE, VRECKÁ, TAŠKY, PÁSKY

Naše produkty

FÓLIE, HADICE, POLOHADICE, PLOCHÉ FÓLIE, VRECIA, TAŠKY, ETIKETY A SAMOLEPKY, VYTYČOVACIE A VÝSTRAŽNÉ (NELEPIVÉ) PÁSKY, KURIÉRSKE, POŠTOVÉ, E-SHOP VRECKÁ A PLASTOVÉ OBÁLKY, LEPIACE PÁSKY S POTLAČOU

KONKURENČNÉ VÝHODY

Počas dlhej doby čo sme na trhu sme sa naučili odlíšiť od našej konkurencie a byť lepší vo všetkých oblastiach

Komplexnosť

Vzhľadom k využitiu všetkých technologických možností je flexotlač jednou z progresívnych tlačových technológií. Súčasťou zabezpečenia výroby a dodávky fólií sú komplexné služby: fotenie, grafické a designérske spracovanie, tlač a v neposlednom rade aj doprava.

Efektivita

Pri zabezpečovaní jednotlivých zákaziek optimalizujeme výrobu vždy s čo najefektívnejším pomerom kvalita: cena: termíny.

Rýchlosť realizácie

Disponujeme prednostným právom zadávania zákaziek vo výrobe do tlače, čo nám umožňuje zabezpečiť veľmi rýchle dodacie termíny, t.j. do 14 dní.

Pružnosť pri požiadavkách

V prípade, že potrebujete promptne vypracovať ponuku, doplniť počas prípravy, či realizácie zákazky prípadné zmeny, alebo potrebujete len poradiť, sme vám vždy k dispozícii.

O nás

Prečo spolupracovať práve s nami?
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Spoločnosť In Print s.r.o. vznikla v roku 2008 s cieľom zabezpečovať výrobné programy v obalovom priemysle. Jej vízie a ciele sú dlhodobé, pričom za hlavný pilier svojho úspechu považujeme dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače a grafického designu. Súčasťou produktového portfólia, výroby a dodávky produktu, môžu byť aj doplnkové služby: fotenie, grafické a designérske spracovanie a v neposlednom rade aj doprava. Technická špecifikácia fólií je závislá od Vašich požiadaviek a od technických možností tlačiarenských zariadení. Nami ponúkané produkty sú určené pre zákazníkov z potravinárskej, poľnohospodárskej, automobilovej a farmaceutickej oblasti.

  • PROFESIONALITA
  • ÚSTRETOVOSŤ
  • SKÚSENOSTI
  • SPOKOJNOSŤ

KONTAKTUJTE NÁS